Publikacje edukacyjne
strona główna  archiwum  dziedziny  nowości  zasady  szukaj  pomoc  poczta  redakcja 
               

 

Publikacja nr
10720
rok szkolny
2013/2014

 
Archiwum publikacji
w serwisie Publikacje edukacyjne

Targi Edukacyjne oraz Salon Książki i Wyposażenia Szkół w Lublinie

ilustracja

Już po raz dziesiąty w Lublinie odbędą się Targi Edukacyjne. W dniach 18-19 lutego w Targach Lublin, przy ul. Dworcowej 11 uczniowie, studenci i grono pedagogiczne będą mieli okazję zapoznać się z ofertami prezentowanymi przez publiczne i niepubliczne szkoły różnego szczebla.

Targi zostały podzielone na dwie strefy - strefę szkół wyższych oraz strefę szkół ponadgimnazjalnych. W jednym miejscu zwiedzający Targi będą mieli możliwość zapoznać się z ofertami wszystkich lubelskich szkół wyższych. Na targach pojawią się także uczelnie z Warszawy, Wrocławia i Krakowa. W tegorocznej edycji, po raz pierwszy, udział weźmie Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych, Politechnika Krakowska oraz International Language Academy of Canada.


REKLAMA

Zakres tematyczny:
- oferta edukacyjna szkół publicznych i niepublicznych szczebla ponadgimnazjalnego
- oferta edukacyjna szkół wyższych
- kursy zawodowe i podyplomowe
- kursy przygotowawcze dla gimnazjalistów i licealistów
- szkoły językowe

Atrakcje:
"LUBELSKA BITWA NA WIEDZĘ"- pojedynek pomiędzy osobistościami z Lubelszczyzny a uczniami lubelskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
"Uczenie się przez całe życie - nowe możliwości” - konferencja przygotowana przez Krajowy Ośrodek Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej. Serdecznie zapraszamy nauczycieli zainteresowanych możliwością zdobywania nowych kwalifikacji (m.in. na kwalifikacyjnych kursach zawodowych) oraz planowaniem ścieżek kształcenia.

Więcej informacji o Targach Edukacyjnych: www.edukacja.targi.lublin.pl.

W tym samym czasie w Targach Lublin odbędzie sięSalon Książki i Wyposażenia Szkół. Wśród oferty wystawców pojawią się firmy ze sprzętem szkolnym i pomocami dydaktycznymi.

Targi Lublin na dwa dni staną się miejscem wymiany wiedzy i doświadczeń, prezentacji różnorodnej oferty produktów, usług i rozwiązań dla placówek edukacyjnych i uczącej się młodzieży. Celem wydarzenia jest promocja najnowszych trendów nowoczesnej edukacji, mających za zadanie wspierać jej jakość, rozwój i efektywność.

Podczas Salonu zaproszone firmy zaprezentują m.in.pokaz pracy drukarek 3D, modele geometryczne do grafiki inżynierskiej, możliwości wykorzystania powierzchni interaktywnych w kształtowaniu różnorodnych obszarów edukacyjnych, chusty edukacyjne KLANZA oraz strefę gier planszowych.

Wśród wydarzeń towarzyszących odbędzie jest konferencja przygotowana przez Lubelskie Kuratorium Oświaty. Zostaną wygłoszone wykłady:"Dziecko niepełnosprawne w szkole ogólnodostępnej. Pomoc psychologiczno-pedagogiczna" oraz "Wykorzystanie wyników ewaluacji zewnętrznej dla podniesienia jakości kształcenia w szkole".

Więcej informacji: www.ksiazka.targi.lublin.pl.

redakcja


Zaświadczenie onlinenumer online: 58 gości

reklama