Publikacje edukacyjne
strona główna  archiwum  dziedziny  nowości  zasady  szukaj  pomoc  poczta  redakcja 
               

 

Publikacja nr
824
rok szkolny
2003/2004

 
Archiwum publikacji
w serwisie Publikacje edukacyjne

Program Koła Ekonomicznego

Poniższy program jest przeznaczony do realizacji na zajęciach pozalekcyjnych w ramach Koła Ekonomicznego. Powstał on z myślą o uczniach uzdolnionych i interesujących się problematyką ekonomiczną. Na takich zajęciach uczniowie mają możliwość: odkrywania ważnych związków przyczynowo- skutkowych zachodzących w gospodarce, oceniania wpływu operacji gospodarczych na sytuację finansową podmiotu gospodarczego oraz rozwiązywania złożonych i oryginalnych zadań wykraczających poza program liceum.

Zasadniczym warunkiem sukcesu jest systematyczne aktualizowanie zmian społeczno-ekonomicznych, zachodzących w gospodarce polskiej i na świecie. Takie możliwości daje koło ekonomiczne, gdzie jego członkowie są motywowani do twórczej i samodzielnej pracy poprzez pisanie opracowań, referatów, sporządzanie projektów jak również do dyskusji i dzielenia się swoją wiedzą.

Praca w ramach koła ekonomicznego pozwala przygotować zainteresowanych do Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej, Konkursu Wiedzy o Biznesie i Regionie Łódzkim, Konkursu Statystycznego jak również do egzaminu z przygotowania zawodowego.

(...)


REKLAMA

Publikacja archiwalna do pobrania z serwera FTP.

Aby pobrać daną publikację wpisz jej numer:
i naciśnij > > >

UWAGA:
Numer ukazuje się w lewym górnym rogu okna danej publikacji.

Anna Bzdurska
Barbara Wysota
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Sieradzu


Zaświadczenie onlinenumer online: 177 gości

reklama