Biznes online – nowe szanse i możliwości

Strona głównaPoradnikiBiznes online - nowe szanse i możliwości

Jesteś właścicielem sklepu stacjonarnego, ale wraz ze zmieniającą się sytuacją gospodarczą, Twój biznes staje się coraz mniej opłacalny? Stały wzrost kosztów utrzymania, powoduje, iż częściej myślisz o sprzedaży online? Coraz więcej osób decyduje się na zakupy przez internet. Branża e-commerce to nowe możliwości – nie musisz ograniczać się do Klientów z najbliżej okolicy, a możesz sprzedawać swoje przedmioty na całą Polskę lub nawet za granicę. Biznes online możesz połączyć ze sklepem stacjonarnym lub całkowicie przekształcić się na formę internetową.

Artykuł sponsorowany

Dużą przewagą sklepu internetowego jest możliwość wyboru bardziej budżetowego lokalu. W przypadku sklepu stacjonarnego lokalizacja jest bardzo ważna – najlepiej, aby znajdował się w miejscu, w którym przewija się duża ilość osób. Lokale w dobrej lokalizacji posiadają niestety jeden znaczący minus – są bardzo drogie. Posiadając biznes online nie musisz decydować się na najem lokalu w ścisłym centrum, co pozwala na znaczną oszczędność.

Magazyn na wynajem w Poznaniu

Doskonałym miejscem do magazynowania towaru w przypadku działalności online jest magazyn samoobsługowy w Less Mess Storage. Oddziały Less Mess Storage znajdują się w 6 miastach w Polsce oraz w czeskiej Pradze. Dla mieszkańców Wielkopolski dostępne są dwa oddziały firmy – przy ulicy Ostrowskiej 515 i Dąbrowskiego 550 w Poznaniu. W zależności od tego jaki rodzaj towaru chcesz przechowywać oraz w jakiej ilości, możesz zdecydować się na mały magazyn lub duże pomieszczenie magazynowe. Szczegóły najmu dostępne są na stronie internetowej https://www.lessmess.storage/self-storage-poznan/.

Wynajem powierzchni magazynowej w Less Mess Storage – dlaczego to dobry wybór?

Zastanawiasz się jakie cechy powinien posiadać lokal pod działalność internetową? Przy prowadzeniu biznesu online lokalizacja firmy schodzi na drugi plan – ważne, abyś Ty miał do niej łatwy, komfortowy dojazd. Ważniejsza jest funkcjonalność budynku, rozmiar i dostępność windy, szerokość korytarzy oraz klatki schodowej, które umożliwiają wygodne wnoszenie przedmiotów, a także dostępność parkingu – co jest wygodne zarówno dla Ciebie, Twoich pracowników, jak również kurierów oraz firm transportowych. Wszystkie te cechy posiadają magazyny na wynajem w Less Mess Storage. Dodatkowo – przygotowane paczki możesz pozostawić pod opieką pracownika Less Mess Storage, który wyda je kurierowi, co będzie dla Ciebie niemałą oszczędnością czasu. Wynajem magazynu samoobsługowego to również doskonałe rozwiązanie dla osób, które planują prowadzenie podwójnej działalności – stacjonarnej i online. Wynajmij mały lokal w dogodnej lokalizacji, a wszelkie zapasy magazynowe przechowuj w Less Mess Storage. W pomieszczeniach magazynowych self storage komfortowo przygotujesz również paczki do wysyłki.

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj