Co na prezent dla wychowawcy na koniec roku?

Strona głównaPoradnikiCo na prezent dla wychowawcy na koniec roku?

Jeszcze nie tak dawno perspektywa słonecznego lata wydawała się bardzo odległa. Dziś już tylko kilka tygodni dzieli uczniów od tego, by wreszcie odebrać świadectwa i udać się na zasłużony wypoczynek. Zakończenie roku szkolnego to wyjątkowa okazja do złożenia podziękowań swojemu wychowawcy. Co podarować mu na prezent?

Artykuł sponsorowany

Personalizowana fotoksiążka

Opowieść z motywem szkoły w tle? Możesz napisać historię, która wzruszy wychowawcę cenną zawartością. Fotoksiążka pełna klasowych zdjęć będzie świetnym pomysłem na niepowtarzalny prezent. Zaprojektuj własny egzemplarz na stronie Colorland i udekoruj jej karty efektowną grafiką. Nie zapomnij o dedykacji oraz życzeniach, które wybrzmią serdecznym tonem w sercu wychowawcy. Będziesz mieć pewność, że wspomnienie Twojej klasy nigdy się nie zatrze.

Tak piękny prezent możesz teraz zdobyć o wiele taniej, bo w Colorland czeka Cię wyjątkowa szkolna promocja. Z kodem SCHOCLD35 zamówisz fotoksiążkę aż o 35% taniej. Pora zakasać rękawy i zabrać się do pracy, bo kod jest ważny tylko do 30.06.2024 r. Zrealizuj go na stronie marki lub bezpośrednio w apce ColorlandGO. Może będzie to nie tylko wartościowy prezent dla wychowawcy, ale i dla każdego ucznia z Twojej klasy?

Fotokubek pełen wspomnień

Ten rok szkolny był pełen wrażeń. Na pewno masz mnóstwo fotek, które upamiętniają klasowe wypady czy przygotowania do przedstawień i konkursów. Jeśli potrafisz wyłonić jedno, które mówi naprawdę wiele, wykorzystaj je na prezent. Kubek ze zdjęciem będzie świetną pamiątką od całej klasy.

Poręczne i praktyczne naczynie z oferty Colorland niewątpliwie trafi w nauczycielski gust. Wystarczy tylko ozdobić je klasową fotką, tematycznym szablonem i tekstem, który nawiązuje do nauczycielskiej pasji. Czasem potrzeba naprawdę niewiele, by uszczęśliwić drugą osobę! Podaruj wychowawcy wachlarz wspomnień w towarzystwie ulubionej kawy.

Prezent, który wspiera nauczycielską pasję

To oczywiste, że zawód nauczyciela nie jest wybierany przypadkowo. Osoba nauczająca powinna mieć zamiłowanie do przekazywania wiedzy i umiejętność nawiązywania więzi z dziećmi oraz młodzieżą. Chcesz podarować wychowawcy upominek, który nawiązuje do jego przedmiotu? Zainspiruj się poniższymi propozycjami:

  • dla polonisty – dobra książka zawsze w cenie! Podobnie jak notatnik czy elegancki długopis,
  • dla matematyka – jeśli Twój wychowawca odziedziczył w genach zamiłowanie do liczb, podaruj mu kalkulator, kostkę Sudoku lub zegar binarny,
  • dla historyka – tu również sprawdzi się książka, t-shirt z fajnym napisem lub kubek z nadrukiem,
  • dla nauczyciela geografii – ciekawie wydany przewodnik turystyczny, dekoracyjna mapa ścienna, szklany globus czy kompas nawigacyjny to świetne pomysły na prezent.

Co podarować wychowawcy na zakończenie roku? Wśród powyższych inspiracji na pewno znalazło się coś, co przykuło Twoją uwagę. Jeśli cenisz sobie wartości, które wyniesiesz ze szkoły, postaw na produkty ze zdjęciem. One zawsze sprawiają, że powroty do wspomnień są przyjemniejsze i bardziej wyraziste. Fotoksiążka czy kubek z fotografią klasy długo będą przypominać wychowawcy o paczce tak wyjątkowych ludzi.

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj