Smmash: Rewolucja w Odzieży do CrossFitu i Treningów Siłowych

Strona głównaPoradnikiSmmash: Rewolucja w Odzieży do CrossFitu i Treningów Siłowych

Lata ćwiczeń, a wraz z nimi – hektolitry potu wylanego na zawodach, treningach, a także trasach biegów terenowych, przeszkodowych czy ulicznych. Wszystkie te zmagania przekonały nas, z jakimi próbami mierzą się uczstenicy (dowiadczeni oraz debiutanci) wielorakich dyscyplin sportowych. Nasze śledztwo nie było bezcelowe. Przeciwnie! Każda z nich została dogłębnie przeanalizowana, aby następnie posłużyć do przygotowania, a następnie wyprodukowania unikatowych technologii produkcji odzieży sportowej, która ma rzetelny wpływ na to, jak trenujesz oraz jakie rezultaty osiągasz. Chcesz dowiedzieć się, co determinuje, że ubrania SMMASH są wyjątkowe? Przed Tobą przykłady nowoczesnych rozwiązań, które w nich zastosowaliśmy. Sprawdź i zadecyduj, czy chcesz zweryfikować ich niezawodność – także na swojej skórze!

Artykuł sponsorowany

Technologia antybakteryjna, która hamuje i neutralizuje nieprzyjemne zapachy

Po każdym silnym sparingu niewątpliwie wytwarza się pot, a tym samym – uciążliwe „aromaty”. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że to nie on jest ich fundamentalną przyczyną. Za tę formę zapachu odpowiadają bakterie, dla których pot oraz wydzielane przez gruczoły łojowe – tłuszcze i białka – stanowią perfekcyjną pożywkę.

Jak najbardziej zdajemy sobie z tego sprawę. Z racji tego włókna będące w ubraniach SMMASH, posiadają unikatowe łączenia z jonami srebra, przez co są naturalnym środkiem dającym możliwość na bezpośrednią walkę z takimi bakteriami. Zastosowane włókna nie tylko czuwają nad temperaturą ciała i z łatwością odprowadzają wilgoć, ale także skutecznie blokują powstawanie oraz rozmnażanie bakterii.

Technologia Nano, która sprawia, że ubrania działają jak Twoja druga skóra

Aby wypracować idealne warunki do ćwiczeń, mając na myśli takie, które nie hamują Twoich ruchów, umożliwiają idealne “czucie” oraz pełną swobodę, w produktach SMMASH wykorzystujemy specjalną technologię Nano-Stretch.

Z jej pomocą odzież posiada perfekcyjną wagę (są nawet 2x cieńsze, niż tradycyjne), odporność (ponad 2x mocniejsze), a przede wszystkim – perfekcyjnie przystosowywujące się do anatomicznej budowy Twojego ciała.

Technologie, które dbają, aby Twoje ciało utrzymywało idealną temperaturę

Poprawna temperatura to jeden z kluczowych determinantów, który decyduje o komforcie, stopniu zmęczenia, a przede wszystkim – rezultat ćwiczeń. Jeśli chcemy w czasie treningów oddawać z siebie 100% – należy dbać o to, aby nie zawierała niż 37 stopni Celsjusza. Jak to zrobić?

W odpowiedzi ponownie pojawia się nasza odzież,  a także – technologia trójwymiarowego splotu oraz ThermoPerformanceMaterial. Z tego powodu prawidłowo odprowadza pot nawarstwiony na skórze, jednocześnie nadzorując, aby Twoje mięśnie były suche i zachowując właściwą temperaturę.

Technologia Spider’s Steel, dzięki której Twoje ubrania posłużą przez długi czas

Natchniona pajęczą siecią technologia, umożliwiła nam stworzyć włókna, które są 2,5 x mocniejsze i aż o 140% wytrzymałe na przetarcia – w porównaniu do podstawowych tkanin termo aktywnych.

Każde z grafik są z kolei nanoszone za pomocą nowoczesnej metody – sublimacji nanocząsteczek farby. To rozwiązanie umożliwia zyskać nawet 40% głębsze odcienie, a przede wszystkim – nie posiada rozpuszczalników czy metali ciężkich. Z racji tego odzież SMMASH jest nieszkodliwa i sprawnie może służyć każdemu – także dzieciom czy alergikom.

Chcesz przekonać się, co tak naprawdę oznaczają te technologie?

Wypróbuj samodzielnie- w trakcie regularnych treningów lub sportowych turniejach. Gwarantujemy, że momentalnie odczujesz różnicę, jaką robi SMMASH!

Sprawdź

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj