Urodziny dla malucha – prawdziwe wyzwanie

Strona głównaPoradnikiUrodziny dla malucha – prawdziwe wyzwanie

Niektórzy uważają „po co mam płacić, jeśli mogę urządzić imprezę w domu”. Łatwiej powiedzieć niż zrobić. Domowa impreza to masa pracy organizacyjnej, podwójne sprzątanie – przed i po, zakupy i przygotowanie przekąsek. Po za tym nie każdy ma miejsce, żeby rodzicom, którzy przyjadą po maluchy zaproponować. Rozbawione dzieci to prawdziwy żywioł – niełatwo będzie im zapewnić atrakcje, gry i zabawy w mieszkaniu, a nawet w większym domu.

Artykuł sponsorowany

Poza tym trzeba liczyć się z ewentualnymi zniszczeniami – zalanym czekoladą dywanem lub kanapą, potłuczonym wazonem i tak dalej…
Podsumowując koszty i poświęcony czas łatwo dojść do wniosku, że sala zabaw dla dzieci nie jest wcale taka kosztowna, a o wiele bardziej komfortowa – i dla rodziców i dla małych gości.

Jak wygląda impreza w sali zabaw dla dzieci?

Incaplay.pl to warszawska sala zabaw dla dzieci. Oprócz ogólnej sali dysponuje również mniejszymi pomieszczeniami. Na życzenie klienta organizuje imprezy urodzinowe. Może być to po prostu tort, napoje i wspólna zabawa, może być to również impreza tematyczna. Najmłodsi goście mogą wcielić się w dzielnych detektywów, gwiazdy ekrany lub postacie z gier czy bajek. Nad całością zabawy czuwają doświadczeni animatorzy. Incaplay.pl oferuje swoim gościom do wyboru różne wersje menu – przekąski, owoce, napoje, a także okolicznościowy tort, którego dekoracja nawiązuje do tematu spotkania i do głównego bohatera – solenizanta. Rodzice, którzy przywieli dzieci na urodzinowe party mogą wypocząć w wygodnej kawiarni i nie muszą, a nawet nie powinni zajmować się dziećmi.

Czy sala zabaw dla dzieci jest bezpieczna?

To całkowicie bezpieczne miejsce, zaprojektowane w ten sposób, aby dzieci mogły poczuć się zupełnie swobodnie, a zarazem nie zrobiły sobie krzywdy. Przed wejściem na salę zabaw rodzice powinni zapoznać się starannie z regulaminem i wytłumaczyć pewne sprawy dzieciom. Dzieci powyżej szóstego roku życia mogą bez obaw bawić się bez opieki rodziców. Wszystkie urządzenia i konstrukcje sprawdzane są pod kątem bezpieczeństwa.

W czasie przerw sala zabaw dla dzieci jest dokładnie sprzątana i dezynfekowana. Dzieci powinny być ubrane w swobodne, sportowe ubrania. Nie mogą nosić naszyjników, kolczyków ani innej dziecięcej biżuterii. Obowiązuje zmiana obuwia, można na miejscu nabyć specjalne skarpety. Rodzice, którzy chcą wejść na salę zabaw muszą używać specjalnych ochraniaczy na obuwie. Dla wspólnego bezpieczeństwa sala jest monitorowana elektronicznie.

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj