Widok z kamery na żywo w Termach BUKOVINA. Wygodne rozwiązanie dla dojeżdżających z daleka!

Strona głównaPoradnikiWidok z kamery na żywo w Termach BUKOVINA. Wygodne rozwiązanie dla dojeżdżających...

Jeśli mieszkasz w centralnej lub północnej Polsce, to na pewno zastanawiasz się nad sensem zafundowania sobie i swoim bliskim dalekiej podróży na Podhale, gdzie znajdują się najlepsze w naszym kraju kompleksy termalne. Szczegółowy opis oferty na stronie internetowej to nie wszystko. Warto mieć również możliwość wstępnego zapoznania się z atrakcjami obiektu oraz sprawdzenia, czy nie panuje w nim przesadny tłok, który pogarsza komfort wypoczynku w ciepłej wodzie.

Artykuł sponsorowany

W odpowiedzi na te potrzeby Termy BUKOVINA w Bukowinie Tatrzańskiej udostępniły obraz z kamery na żywo, co pozwala wirtualnie i częściowo „zwiedzić” ten efektowny i znakomicie oceniany kompleks jeszcze przed przyjazdem. Sprawdź, dlaczego warto z tego skorzystać.

Dzięki kamerze na żywo możesz zajrzeć na teren term z poziomu smartfonu

Transmisja z kamery na żywo to jedna z chętniej używanych funkcji przez osoby, które odwiedzają stronę internetową Term BUKOVINA. I trudno się temu dziwić – większość osób niemających wcześniej możliwości odwiedzenia tego kompleksu chce się upewnić, że rzeczywiście warto pokonać np. 400 kilometrów w jedną stronę, aby skorzystać z jego atrakcji.

Podkreślmy przy tym, że obraz z kamery jest naprawdę wyraźny, dzięki czemu można spokojnie zapoznać się z terenem zewnętrznym i przekonać się o przepięknym położeniu Term BUKOVINA.

Kamera na żywo działa na podobnej zasadzie jak chociażby popularne kamerki dla narciarzy, którzy korzystają z nich do ocenienia warunków panujących na stoku. Dzięki obrazowi z kamery każdy, kto planuje odwiedzić Termy BUKOVINA, może np.:

  • ocenić jakość zewnętrznej części kompleksu basenowego,
  • sprawdzić dostępne atrakcje,
  • ocenić, czy w basenach zewnętrznych nie panuje duży tłok (ważna obserwacja dla osób, które na termach szukają wytchnienia i chcą uniknąć tłumów).

Wielu turystów spędzających urlop na Podhalu korzysta z obrazu z kamery na żywo, aby upewnić się, czy w termach nie ma wielu gości. Może to być zachęta do podjęcia spontanicznej decyzji o odwiedzeniu tego kompleksu basenowego i komfortowego spędzenia czasu w ciepłej wodzie termalnej, bez tracenia czasu w kolejkach do najważniejszych atrakcji.

Co pokazuje obraz z kamery na żywo w Termach BUKOVINA?

Transmisja pozwala podziwiać zewnętrzne baseny Term BUKOVINA, które są czynne przez cały rok, także zimą i stanowią jedną z głównych atrakcji kompleksu. W końcu wizja wygrzania się w ciepłej wodzie termalnej, z widokiem na otulone śniegiem lasy reglowe, gdy na zewnątrz panują minusowe temperatury, jest bardzo kusząca. Na kamerce zobaczysz też popularne wśród najmłodszych gości zjeżdżalnie zewnętrzne – Krynconkę i Łostry Śwung (nieczynne w okresie jesienno-zimowym).

Obraz z kamery pozwala również docenić położenie Term BUKOVINA. Przypomnijmy, że jest to współczesny symbol Bukowiny Tatrzańskiej, jednej z najwyżej położonych miejscowości w Polsce. Termy sąsiadują z obszarem Tatrzańskiego Parku Narodowego i są otoczone malowniczym lasem reglowym.

Więcej o tym, dlaczego warto korzystać z kamery na żywo dla gości Term BUKOVINA, przeczytasz w artykule na stronie internetowej https://www.termybukovina.pl/blog/termy-kamera-na-zywo-przekonaj-sie-ze-warto-nas-odwiedzic.

Spędź aktywny dzień z rodziną w Termach BUKOVINA kupując bilety online

Kamera na żywo to tylko jedno z nowoczesnych rozwiązań zaoferowanych przez Termy BUKOVINA w Bukowinie Tatrzańskiej. Inną technologią, która poprawia komfort gości obiektu, jest wygodny system zakupu biletów online.

Wybrane bilety można kupić przez Internet, również z poziomu smartfonu, unikając tym samym kolejek do kasy i konieczności zabierania ze sobą portfela, a tym bardziej gotówki. Dodatkowo goście zyskują czas na spokojne sprawdzenie dostępnych biletów i wybranie tych najkorzystniejszych – na przykład rodzinnych.

O Termach BUKOVINA

Termy BUKOVINA w Bukowinie Tatrzańskiej to jeden z najnowocześniejszych kompleksów basenowych zasilanych wodą termalną, która jest pozyskiwana z prywatnego ujęcia na głębokości 2400 metrów – jej temperatura na wypływie wynosi 64,5 stopnia Celsjusza.

Woda zasilająca Termy BUKOVINA jest wodą siarczanowo-sodowo-wapniową, siarczkową i fluorkową, o bardzo wysokiej mineralizacji wynoszącej 1593,2 mg/dm3. Zawiera aż 28 najważniejszych składników mineralnych, takich jak potas, magnez, żelazo, chrom, siarka, krzem, mangan, selen, lit, wapń, sód, a także składniki specyficzne, czyli siarkę dwuwartościową i fluorki.

To, co szczególnie przyciąga gości do tego kompleksu, to mnóstwo atrakcji dostępnych dla osób w każdym wieku. Warto tutaj wymienić m.in.: strefę Dzieci i Młodzieży z zjeżdżalniami i siatką do wspinaczki wodnej, strefę relaksu z saunami suchymi, łaźniami parowymi, kabinami na podczerwień czy Lakonium (specjalna sauna łącząca cechy sauny suchej i mokrej), a także strefę zabiegową Wellness BUKOVINA, gdzie można skorzystać z profesjonalnych zabiegów odnowy biologicznej, w tym fantastycznych masaży.

Z pełną mapą atrakcji Term BUKOVINA zapoznasz się na stronie internetowej obiektu termybukovina.pl.

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj