Zajęcia kulinarne z dziećmi w Kids’ Kitchen w Katowicach

Strona głównaDzieckoZajęcia kulinarne z dziećmi w Kids' Kitchen w Katowicach

Czas przygotowań świątecznych kojarzy Ci się z gotowaniem, sprzątaniem i zakupami? A co gdyby tak zająć wówczas dzieci czymś, co będzie połączeniem przyjemnego z pożytecznym? Zajęcia kulinarne dla dzieci poprowadzone przez fachowców sprawią, że nie będzie czasu na nudę. A kto wie, może za w Twoim dziecku narodzi się nowa pasja do gotowania, tego wspólnego, jak i w pojedynkę? Podaruj dziecku prezent w postaci wyśmienitych warsztatów kulinarnych w kuchni, które będą pysznym krokiem do rozwoju umiejętności gotowania.

Artykuł sponsorowany

Nie każdy lubi gotować, ale nie każdemu było dane nauczyć się sztuki kulinariów od małego. Słysząc: nie wchodź do kuchni, nie dotykaj, pobrudzisz, uważaj gorące, często tracimy chęci do gotowania już będą kilkuletnim dzieckiem. Wielka szkoda, ponieważ to właśnie dzieci uczą się bardzo szybko, a pod okiem mistrzów gotowania, mogą nabyć całkiem przyzwoitych umiejętności przyrządzania potraw, prostego obiadu, czy pieczenia ciastek.

Aby jednak tak się stało, by rozpalić w dziecku miłość do gotowania, warto zapisać dziecko na profesjonalnie poprowadzone zajęcia, na których nie ma nudy. Tematyczne zajęcia pozwolą rozwinąć skrzydła nawet największemu laikowi lub opornemu uczniowi, który w kuchni nie spędza zbyt dużo czasu. Podczas zajęć kulinarnych z dziećmi w Kids’ Kitchen w Katowicach sporo się dzieje, a finalnie powstaje obiad, który spokojnie można zaserwować w każdym, polskim domu. Brzmi smakowicie? A zatem do konkretu.

Zajęcia kulinarne w Kids’ Kitchen w Katowicach – jakie lekcje mamy do wyboru?

Ciekawie, tematycznie i smakowicie – tak będzie na pewno, na każdych z wybranych zajęć, które znajdują się w stałej ofercie Kids’ Kitchen. A do wyboru mamy dokładnie: zajęcia z przygotowania pysznych cynamonek i gyrosu oraz tradycyjnego polskiego obiadu ze schabowym w roli głównej. 

Każde warsztaty kulinarne na Śląsku odbywają się w ustalonym terminie i w czasie 2 pełnych godzin. Praca w dość małej grupie i bez rodziców pozwala dzieciom na pełne skupienie się na czynnościach gotowania. Rodzice mogą natomiast w czasie wolnym odpocząć, załatwić zaległe sprawy lub pójść na zakupy.

Nuda może dopaść dziecko, a monotonia rodzica, także w przerwie świątecznej. Dlatego w tym czasie zajęcia trwają dłużej, a dziecko podczas ich trwania również uczy się podstaw sztuki kulinarnej, w praktycznym tego słowa znaczeniu.

Dlaczego warto wybrać zajęcia kulinarne w Kids’ Kitchen?

Przede wszystkim są to zajęcia zorganizowane, wypełnione atrakcjami, a mają na celu wzbudzić zainteresowanie dziecka i wzniecić miłość do gotowania. Dziecko nie nudzi się na zajęciach bo nie ma na to czasu. Zorganizowanie pełnych 2 godzin na gotowanie sprawia, że dzieci wychodzą z zajęć przepełnione energią i zadowoleniem z własnych nabytych możliwości kulinarnych.

Co ciekawe, wiele dzieci uczestniczących w jednorazowo zorganizowanych zajęciach powraca do Kids’ Kitchen, po jeszcze więcej wspaniałej zabawy, połączonej z ekscytującą przygodą kulinarną.

Korzyści dla dzieci:

  • podstawy gotowania przełożone na formę zabawy i współpracy,
  • czas w pełni zorganizowany, przyjemny i wypełniony świetną zabawą,
  • rozwijanie zdolności manualnych i kulinarnych,
  • czas spędzony z rówieśnikami.

Korzyści dla rodzica:

  • czysta kuchnia w domu:)
  • dziecko poznaje zalety wynikające z samodzielnego gotowania,
  • nowe, przydatne umiejętności dla dziecka.

Koszt jednorazowych zajęć to 80 zł; koszt zajęć dłuższych kilkugodzinnych to 440 zł. Zapisać można się bezpośrednio na stronie, poprzez kontakt z organizatorami: https://kidskitchen.pl

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj